Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri, yaşam alanlarımızdaki hava kalitesini artırmak, mekan ve meskenlerimizi nefes alan mekanlara çevirmek ancak ortamdaki kirlenmiş havayı değiştirmekle mümkündür, işte tamda bu noktada havalandırma sistemleri hayati önem arz etmektedir, bütün bu işlemlerin sağlanması doğru projelendirme ve doğru hesapların akabinde mümkün olmakla beraber havanın ilgili ortamdan farklı yöntemlerle, çeşitli araçlar kullanarak dışarıdan temiz hava akımının içeriye alınması işlemidir.

Ayrıca endüstriyel mekanlarda Duman, partiküller/tozlar, atık gaz ve buhar gibi kirleticileri ortamdan uzaklaştırmak için kullanılır.
Gerektiğinde tasarlanan havalandırma sistemlerine ısıtma veya soğutma fonksiyonu da eklenebilir ve sistem havası istenilen yönde şartlandırılabilir. Genellikle havalandırma kanalları, fan, salyangoz fanı, hava perdesi, menfez gibi ekipmanlardan oluşan sistemlerimizle binanıza nefes aldırmak için ücretsiz keşif, projelendirme ve taahhüt uygulama hizmeti sunmak için yanınızdayız.

[URIS id=351]

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir